21-500 Biała Podlaska, POLAND kajakowaprzygoda@gmail.com +48606972793

Mobilna wypożyczalnia kajaków – Bug, Krzna, Zielawa

Lublin city break czy slow hop w klimatyczne miejsce nad Bugiem?

Lublin citybreak - Discover Lubelskie

LUBLIN CITYBREAK – MIASTO INSPIRACJI – LUBELSKI LUZ 

Mieszkacie w Lublinie? Studiujecie? Właśnie przeprowadziliście się z innego miasta lub kraju, a może przylecieliście do Lublina samolotem na krótki lubelski city break? Po zwiedzeniu Lublina i jego przepięknych zabytków zastanawiacie się co można by tu jeszcze porobić. Proponujemy przyjechać do nas nad Bug, w miejsca wielokulturowego pogranicza, gdzie aktywnie możecie spędzić kilka godzin w kajaku lub przeżyć wielodniową przygodę podczas wyprawy granicznym Bugiem wpisującej się w trendy slow life. Możecie skorzystać też z gotowych pomysłów na weekendy w kajaku.

Lublin citybreak - widok na deptak i ratusz miejski w Lublinie

Lublin citybreak by plane – przyleć do Lublina. Skorzystaj z lotniska LUZ w Świdniku.

Skok w klimatyczne miejsce nad Bugiem – nadbużański slow hop

Jeśli masz grupę ale nie macie swojego środka transportu to najprościej wypożyczyć busa (współpracujemy z kilkoma firmami transportowymi)  lub skorzystać z gotowego rozkładu jazdy wielu przewoźników i przyjechać do Włodawy, gdzie przewieziemy Was na miejsce startu.  Istnieje też możliwość wypożyczenia rowerów w Informacji Turystycznej we Włodawie i dojechanie nimi szlakiem rowerowym Green Velo do miejsca wodowania np. w Sobiborze, Różance lub Sławatyczach. Oczywiście wszystko zależy od ilości wolnego czasu i kondycji. Podpowiadamy o różnych formach aktywnego wypoczynku ale ostateczny wybór pozostawiamy Wam.

Frykasy z Kodnia - Paulina PietrusikDłuższy pobyt na Polesiu Lubelskim wiązać się będzie z wyborem klimatycznej miejscówki do spania. Proponujemy rozważyć noclegi, w których wypoczynek będzie przyjemnością. Wielodniowy chillout możemy uzupełnić o warsztaty kulinarne połączone oczywiście z degustacją lokalnych produktów regionalnych przygotowanych przez utalentowaną influencerkę kulinarną Paulinę Pietrusik z Kodnia.

 

Dokładny program takiego niezapomnianego pobytu jesteśmy w stanie przygotować Wam po przesłaniu informacji o liczbie osób, dni, preferowanych formach wypoczynku oraz dacie przyjazdu.

Widok na Bug - Sugry koło Kodnia

Lublin citybreak – czy błogi relaks na wsi? Sugry koło Kodnia- widok na rzekę. Wypoczywaj nad Bugiem!

Plaża nad Bugiem w Dołhobrodach, na spływie Różanka - Sławatycze

Plaża nad Bugiem w Dołhobrodach, na spływie Różanka – Sławatycze

Grupom możemy zaproponować
– krótki spływ Bugiem na trasach:

– długi spływ Bugiem na trasach:

Turystów indywidualnych zapraszamy do Sławatycz, gdzie mamy idealne 2-4-5-7 godzinne chilloutowe trasy w stronę Jabłecznej lub Kodnia

Eden logo

AKTYWNY CITY BREAK W LUBLINIE

Przylatujecie na lotnisko w Świdniku (Lublin airport LUZ) na klasyczny CITYBREAK w LUBLINIE – nie zapomnijcie ująć w swoich planach wielokulturowe, kameralne i zarazem urocze miejscówki nad Bugiem. W 2017 roku Polska Organizacja Turystyczna uznała, że Wielokulturowy Nurt Bugu jest Najlepszą Polską Destynacją Turystyczną w Polsce.  Nie macie transportu z lotniska w Świdniku? Pomożemy zorganizować Wam transfery. Zapraszamy do kontaktu i planowania swoich krótkich wypadów lub wakacji na lubelskiej wsi.

lotnisko w Świdniku - Lublin airport LUZ

 

Odwiedź nas i poznaj Poleską Dolinę Bugu. Odkryj dziką, nadbużańską przyrodę kajakiem lub rowerem. Błogi wypoczynek i kajakowa przygoda zaczyna się tutaj!

Post powstał we współpracy z Discover Lubelskie .