21-500 Biała Podlaska, POLAND kajakowaprzygoda@gmail.com +48606972793

Mobilna wypożyczalnia kajaków – Bug, Krzna, Zielawa

Noclegi – najlepszy wypoczynek nad Bugiem

Noclegi nad Bugiem. Weekend w kajaku. Weekendowy spływ Bugiem.

W zależności od ilości osób i długości pobytu znajdziemy dla Ciebie i Twojej rodziny lub znajomych miejsca noclegowe zgodne z  oczekiwanym standardem.
Grupy kilkuosobowe mają do wyboru pobyt w gospodarstwach agroturystycznych, schronisku młodzieżowym, na kempingu, polu namiotowym lub w domach pielgrzyma (w Jabłecznej lub w Kodniu). Wypoczynek nad Bugiem dobrze jest zaplanować wcześniej gdyż z roku na rok przyjeżdża coraz więcej miłośników aktywnego wypoczynku i nie dla wszystkich znajdzie się miejsce w oczekiwanym standardzie. Na szczęście powstają nowe obiekty noclegowe, z którymi z chęcią podejmiemy długofalową współpracę. Miejsc do przespania nie zabraknie z pewnością w plenerze – sporo kajakarzy wybiera właśnie tę formę noclegu nad Bugiem.

Wypoczynek nad Bugiem. Kajakowa przygoda - Sugry

Wypoczynek nad Bugiem. Sugry.

Pensjonaty czy hotele oddalone są ok. 50km od Sławatycz i znajdują się w takich miejscowościach jak Włodawa, Okuninka, Biała Podlaska lub Terespol.

Pamiętaj, że noclegów nie musisz szukać we własnym zakresie. Masz od tego nas. Nocleg o określonym standardzie, dla określonej liczby osób, może być wliczony w cenę spływu kajakowego, dzięki czemu płacisz tylko raz, za wszystko i możesz liczyć na specjalną cenę, a wszystko odbywa się bez zbędnych formalności. Działając w ten sposób oszczędzamy nie tylko Twój czas, ale także pieniądze

Wypoczynek nad Bugiem

Rekomendowane przez nas obiekty noclegowe posegregowaliśmy zgodnie z biegiem rzeki Bug:

 

Najlepszy wypoczynek nad Bugiem
= aktywny wypoczynek w kajaku i na rowerze


Twój pensjonat, agroturystyka lub hotel nie wyświetla się jeszcze na booking.com ?

Dodaj swój obiekt noclegowy korzystając z mojego linku referencyjnego, a  za pierwsze 5 rezerwacji od Twoich klientów nie zapłacisz prowizji.

Dodaj swój obiekt na booking.com

https://join.booking.com/r/d/015a6fd9?lang=pl&p=4