21-500 Biała Podlaska, POLAND kajakowaprzygoda@gmail.com +48606972793

Mobilna wypożyczalnia kajaków – Bug, Krzna, Zielawa

Spływ z pazurem czyli kajakowanie z psem po Bugu

Pies w kajaku, kajakowanie z psem, spływ z pazurem

Od samego początku istnienia naszej wypożyczalni przyjeżdżacie ze swoimi czworonożnymi pupilami, z którymi nie rozstajecie się nawet podczas swojej przygody w kajaku. Jesteśmy otwarci i nie widzimy problemu, żebyście mogli spędzić razem czas na łonie przyrody. Psy w kajaku zachowują się grzecznie i przeważnie słuchają się swoich właścicieli. Po wielu latach obserwacji możemy śmiało powiedzieć, że psy uwielbiają taką formę aktywności. Dlatego jeśli chcielibyście przyjechać na kajaki ale nie macie z kim zostawić psa w domu to zachęcamy Was do przyjazdu razem. Jesteśmy miejscem przyjaznym psom.

Kajakowanie z psem dostarczy Wam wiele radości!

Psy na kajakach. Kajakowanie z psem, spływ z pazurem

Psy na kajakach.

Psy w kajaku

Podonie jak ludzie zachowują się przeróżnie. Jedne z zaciekawieniem obserwują otoczenie, inne śpią a jeszcze inne są wystraszone. Jednak bardzo szybko wszystkie pieski adaptują się do nowych okoliczności i z dużą radością biegają po nadbużańskich plażach, kąpią się w Bugu lub wylegują w kajakach.

pies w kajaku, psia przygoda nad rzeką, psy w kajaku

Psia przygoda w kajaku nad Bugiem

Na naszym firmowym profilu FB mamy album zatytułowany Psiaki w kajaku, w którym publikujemy Wasze zdjęcia z psami na kajakach.  Poniżej stały bywalec spływów kajakowych w Sławatyczach – Fafik, bezpański pies, który jak tylko zobaczy kajakarzy na brzegu przybiega i nie pozostawia już ich samych. Bywa, że niespodziewanie wychodzi z krzaków w miejscowościach położonych nawet 20km od Sławatycz. Zwiastuje on wtedy rychłe przypłynięcie kajakarzy do miejsca zakończenia spływu. Jak takiego huncwota nie zabrać z powrotem, skoro przy odrobinie naszej nieuwagi sam pakuje się do auta 🙂

Fafik- kajakowa przygoda

Chłopaki zabierzecie mnie do Sławatycz? Dzięki 🙂

Na poniższym filmiku zobaczycie jak beztrosko bawi się w piasku Jack Russell Terrier na jednej z nadbużańskich plaż. Kajakowanie z psem nie jest trudne – wystarczy odrobina chęci.

Slowhop w klimatyczne miejsce – sielanka nad Bugiem!