21-515 Sławatycze, Polska info@kajakowaprzygoda.pl +48606972793

Kurs instruktora kajakarstwa na AWF w Białej Podlaskiej.

Minęło już 9 lat od momentu otrzymania legitymacji instruktorskiej związanej z kajakarstwem.  Na kurs zapisałem się będąc studentem AWF na kierunku Turystyka i Rekreacja. Postanowiłem zgłębić tajniki kajakarstwa, gdyż prowadząc wypożyczalnie kajaków w Sławatyczach uważałem za słuszne posiadanie wykwalifikowanej wiedzy.  Zajęcia merytoryczne trwały dwa semestry i obejmowały bardzo dużo zagadnień związanych z kajakarstwem.

 

Po ukończeniu teorii mieliśmy 10 dniowy obóz kajakowy w Rybitwach koło Pisza. Zajęcia praktyczne trwały od 8 do 20 i kończyły się powtórkami z teorii. Bardzo intensywny kurs, dużo wiedzy, fachowa kadra wykładowców, miłe spędzony czas utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że warto było zainwestować w siebie. Kilka lat później ukończyłem dodatkowy kurs na ratownika wodnego pływalni w Wielkiej Brytanii. 

Grupowe zdjęcie uczestników kursu na instruktora kajakarstwa.

Grupowe zdjęcie uczestników kursu na instruktora kajakarstwa.

P.S. Spotykam w internecie ogłoszenia dotyczące kursu na instruktora kajakarstwa. Ciekawi mnie ile wiedzy można wyciągnąć z organizowanych weekendowych kursów instruktorskich – w tym jeden dzień to spływ kajakowy. Chyba wstydziłbym się, używać tytułu instruktor po takim kursie 🙂

[Głosów:1    Średnia:5/5]