21-515 Sławatycze, Polska info@kajakowaprzygoda.pl +48606972793

Spływy Bugiem granicznym. Wypożyczalnia kajaków Sławatycze.

rzeka Bug – spływy kajakowe granicą UE

Spływ kajakowy Różanka - Sławatycze

Rzeka Bug jest bardzo łatwą rzeką do uprawienia turystyki kajakowej nawet przez najmłodszych kajakarzy. Na zdjęciu poniżej 10 letnia Ola, z powodzeniem płynie sobie kajakiem jednoosobowym po granicznym Bugu. HERITAGE FEATHERLITE 9.5 jest lubiany przez młodszych kajakarzy ze względu na łatwość manewrowania. Idealny na lubelskie rzeki Południowego Podlasia i Polesia Włodawskiego. Zapraszamy do przetestowania i rezerwacji.

Walory przyrodnicze rzeki w Dolinie Środkowego Bugu

rzeka Bug - spływ kajakowy - kajak jednoosobowy - wypożyczalnia Sławatycze

Rzeka Bug – rodzinny spływy kajakowy

Najczęściej pływamy na odcinku granicznym z Białorusią z miejscowości Sławatycze, gdzie znajduje się nasza wypożyczalnia kajaków.

Kajaki nad Bugiem - spływy granicą UE - najlepszy produkt turystyczny

Trasa ze Sławatycz przez Jabłeczną do Kodnia jest bardzo  malownicza. W 2012 zajęła II miejsce w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2012 roku w woj. lubelskim.

Spływy kajakowe po Bugu organizujemy przeważnie w powiecie włodawskim i bialskim . W przypadku dłuższych spływów imprezy rozpoczynamy w powiatach hrubieszowskim i chełmskim a kończymy w łosickim.

Spływy kajakowe Bugiem – inne trasy, na których wypożyczamy nasze kajaki:

Odcinki jednodniowe, które można połączyć w dłuższe spływy wielodniowe. Przy organizacji własnych spływów należy pamiętać, iż czas płynięcia Bugiem zależy od pogody, przygotowania fizycznego i liczby uczestników, sprzętu i stanu wody w rzece .

Spływy kajakowe rzeką Bug – prawdziwa przygoda w kajaku!

 

Spływy kajakowe rzeką Bug - wypożyczalnia kajaków Sławatycze Spływ kajakowy Bugiem

 

Szlaki kajakowe na rzece Bug i dopływach