21-515 Sławatycze, Polska info@kajakowaprzygoda.pl +48606972793

Kajakiem po Bugu. Kayaking along the Bug river. Nowa edycja!

Bardzo cieszymy się, że możemy udostępnić naszym kajakarzom kolejną, zaktualizowaną edycję bardzo poszukiwanego przewodnika naszego kolegi Józka Tworka pt. : „Kajakiem Po Bugu„. Przewodnik kajakowy doczekał się również tłumaczenia na język angielski co z pewnością pomoże licznym zagranicznym miłośnikom takiej formy spędzania wolnego czasu zaplanować sobie spływ i dowiedzieć się czegoś więcej o naszej rzece. Wielodniowe spływy po Bugu przyciągają kajakarzy z całego świata i cieszą się niegasnącym zainteresowaniem. Jak już zapoznacie się z przewodnikiem to czas wybrać dobre, wygodne kajaki, które uprzyjemnią pokonywanie kolejnych kilometrów rzeki. Poszukiwacze kajakowych przygód jeśli macie pytania, na które nie ma odpowiedzi w książce to służymy pomocą przy planowaniu wielodniowych wycieczek kajakowych i zapraszamy do kontaktu.

Wyprawa kajakowa po granicy Unii Europejskiej. Wielodniowa przygoda w kajaku

Wersja elektroniczna do ściągnięcia z naszego serwera:

MTT Wrocław. Promocja przewodnika Kajakiem po Bugu.

Międzynarodowe Targi Turystyczne – MTT  Wrocław. Promocja przewodnika Kajakiem po Bugu

Przewodnik turystyczny zawiera informacje niezbędne do zaplanowania pobytu na rzece i jej dopływach, zarówno przez kluby kajakowe, doświadczone grupy towarzysko-rodzinne, jak i początkujących kajakarzy. Opisuje walory krajoznawcze lubelskiego odcinka granicznego Bugu, zawiera charakterystykę rzeki, opis dostępności brzegowej i jej ograniczeń. W ostatniej części publikacji autor zamieścił niezbędne rady na temat bezpieczeństwa na spływach kajakowych oraz przydatne informacje praktyczne. Przewodnik pełen jest barwnych fotografii (wiele z nich jest naszego autorstwa) i map poszczególnych odcinków szlaku. Od niego powinno się zacząć planowanie wielodniowej kajakowej wyprawy po Bugu.

Marek Pomietło po lewej i Józek Tworek - autor przewodnika "Kajakiem po Bugu" to przewodnik turystyczny po granicznym odcinku Bugu i jego lewobrzeżnych dopływach.

Marek Pomietło po lewej i Józek Tworek  po prawej – autor przewodnika turystycznego „Kajakiem po Bugu”  po granicznym odcinku rzeki i jej lewobrzeżnych dopływach.

Kajakowe przygody po Bugu i dopływach warto zaplanować dużo wcześniej. W naszej wypożyczalni kajaków do dyspozycji kajakarzy mamy jedno lub dwuosobowe kajaki firmy Perception, które świetnie się tutaj sprawdzają. Samochody możecie zostawić u nas w bezpiecznym, dozorowanym miejscu. Dowieziemy Was w górę rzeki, na miejsce startu!

Poprzednią wersję Kajakiem po Bugu i informacje o tym przewodniku znajdziesz we wpisie z 2011 roku.

 

Wiemy, że w opracowaniu jest kolejny przewodnik kajakowy po Bugu z międzynarodowego projektu „BUG UNITES US„. Będziemy Was informować o nim, tak szybko jak zostanie wydany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]